wydarzenie

Paulina Smaszcz kandydatką
do tytułu LWICA BIZNESU

12 grudnia 2019 Kwiecień 29th, 2020

Otrzymałam nominację w plebiscycie LWICE BIZNESU 2019, w kategorii MENTORING!

Jest ona przede wszystkim dla moich Mentees, którzy mi zaufali 💚 Są wśród nich i kobiety, i mężczyźni w różnym wieku, o odmiennych doświadczeniach życiowych oraz na innych etapach kariery zawodowej.

Jako mentor towarzyszę im w życiowych zmianach oraz inspiruję do działania, do podejmowania wyzwań, do wychodzenia ze strefy komfortu, o ile uważam, że będzie to dla mentee rozwojowe. Również ostrzegam, jeśli wiem, że coś może zagrozić mojemu podopiecznemu, zburzyć jego życiową stabilizację.

Na każdego mentee mam pomysł. Za każdego czuję się odpowiedzialna. Współpracujemy, tworzymy razem projekty. Zależy mi również, aby mentees mieli ze sobą kontakt, wymieniali się doświadczeniami.

Statuetki LWIC BIZNESU przyzna Kapituła i Jury, w skład których wchodzą dziennikarze, znani eksperci i doradcy biznesowi oraz laureatki poprzednich edycji konkursu. Werdykt ogłoszą 13 stycznia 2020 r. podczas uroczystej gali.

Jestem wdzięczna organizatorowi plebiscytu – magazynowi „Law Business Quality”, za wyróżnienie oraz docenienie mojej działalności szkoleniowej i mentoringowej.

Jeśli i Ty pragniesz świadomego rozwoju poprzez edukację, potrzebujesz życiowej zmiany, masz poczucie, że jesteś „w zawieszeniu” – nie wiesz, co dalej robić zawodowo i prywatnie, zapraszam na indywidualne sesje mentoringowe stacjonarne lub online.

Wszystkie informacje o Paulinie znajdziesz na: